Co je to za web?

Na začátku všeho je asi potřeba sebe a web trošku představit a říct, co všechno se tady chystá. Jmenuji se Radek a díky rozvodu jsem zůstal v RD a musel se osamostatnit. No osamostatnit… To je trošku zavádějící, protože se krom sebe, musím starat i o dva kluky ve střídavé péči a psa. Problém starat se o všechny není pro mě problém. Ale díky tomuto stavu a koukání kolem sebe, jsem si uvědomil, že existuje velké kvantum mužů, kteří zůstali sami a neví co a jak. Neví, jak vytřít podlahu, jak vyprat, co se špinavým nádobím, atd. Nebo další velká skupina – muži (spíš děti) na mamahotelu. Píšu schválně děti, protože řadě z nich vyhovuje, aby se o ně dále starala maminka, a mužem se nestanou dokud se neosamostatní. Pravda, někteří by z toho stavu chtěli vystoupit, ale neví jak.

Proto jsem se rozhodl psát své zkušenosti, rady a zveřejňovat je na těchto stránkách. Chci tak pomoci těm, kteří chtějí nebo musejí svůj stav řešit. Web samozřejmě není určen jen single mužům, rady zde najdou určitě i ženy, nebo muži žíjící v manželském stavu, ale vše nechávají na své ženě, třeba by ji chtěli nějak ulehčit a pomoct. Budu rád, když k článkům přidáte i své komentáře, své zkušenosti, případně napíšete na mail.

Web je ve vývoji, obsah stránek se bude postupně rozšiřovat. Nejprve bych chtěl napsat pár článků o chodu domácnosti, pak třeba přidat i nějaké základní recepty, abyste se nemuseli stravovat jen u McDonalda a po hospodách, dále třeba rady ohledně vztahů, atd. Je toho hodně, je o čem je možné psát.

Pokud budete mít námět na nějaký článek, neváhejte mi napsat.

info@samostatny-muz.cz

Radek

Autor: Radomír Panna
V tuto chvíli samostatný muž starající se o dva kluky a psa. Jinak také programátor vyvíjející web stránky pro město Ostravu a jeho obvody. Mezi mé projekty z poslední doby patří mimo jiné ostrava.cz, cistaova.cz, zdravaova.cz a mnohé další. Ve volných chvílích plavu, jezdím na kole, chodím na wellness, rád vařím